Matthew Ehrlichmann

Moderators: Command Staff, High Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Locked
Matthew_Ehrlichmann
Nume forum RO-RP: Doruletz

Matthew Ehrlichmann

Post by Matthew_Ehrlichmann » Tue Jun 18, 2019 11:53 am

Image
Image
Image
  1. Prenume: Matthew
  2. Nume: Ehrlichmann
  3. Sex: Masculin
  4. Data Nașterii: 21/12/1993
  5. Număr de telefon: 84578
  6. Adresă de E-Mail: matty_ehr@yahoo.com
  7. Adresă : Willowfield 32
  8. Înălțime: 1,83
  9. Greutate: 74
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?:
Nu
Image
Image
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I):
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?:
    Nu
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Da
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
    -
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY):-
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
    -
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior:
Barman la clubul Alhambra.
Image
Image
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează in minim 100 cuvinte):Vreau sa devin cadru Los Santos Fire Department, deoarece este cea mai buna si cea mai mare dorinta a mea de cand eram mic. Imi place modul in care departamentul functioneaza mai intai ca o familie, apoi ca un loc de munca.
    Cel mai minunat lucru este insa ca as putea avea un set complet diferit de puncte forte si ca un membru al acestui departament ar putea fi in continuare cea mai buna si cea mai folosita meserie in aceasta societate. Ai putea fi cel mai stralucit si precis muncitor tactil cu o constiinta geo-spatiala extraordinara si o dorinta de a salva vieti. Cea mai buna si cea mai mare realizare ar putea fi sa devin un pompier in cadrul acestui departament.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):
Sunt diferit prin simplul fapt ca ma implic foarte mult si nu ma opresc pana cand nu imi ating scopul pe care mi-l propun. Pe langa asta consider si ca din orice interventie la care trebuie sa particip invat foarte multe si devin mai bun pentru dorinta mea de a salva vieti.
Image
Image
  • Eu, Matthew Ehrlichmann, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Matthew Ehrlichmann
    Dată: 18/06/2019
Toți potențialii angajati sunt acceptati strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.
Image
Image
  1. Nume: Florescu Dorel
  2. Vârstă: 17
  3. Nivel în joc: 5
  4. Oraș: Bacau
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Matthew_Ehrlichmann-5
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... -doruletz/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/tddF317
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale:
https://imgur.com/5tJOdsD
Image
Image
  • -

Austin_Holland
Fire Chief
Fire Chief
Nume forum RO-RP: Arxancy

Re: Matthew Ehrlichmann

Post by Austin_Holland » Wed Jun 19, 2019 10:25 am

Image
APLICAȚIE — RĂSPUNS

• Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație, cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Training Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră; cu părere de rău vă anunțăm că nu îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de medicină. Drept urmare, cererea dumneavoastră a fost RESPINSĂ.
Puteți să vă redepuneți C.V.-ul la viitoarea academie, unde sperăm că vă veți descurca mai bine.

Cu sinceritate,
Fire Chief Austin Holland
A. Holland

Image
Los Santos City Fire Department
"Serving with courage, integrity and pride!"
Fire Chief — Austin Holland

Locked