Carlo Tonnini [R]

Moderatori: High Command Staff, Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Încuiat
Carlo_Tonnini
Mesaje: 1
Membru din: Dum Mai 03, 2020 6:54 pm
Nume forum RO-RP: Original23

Carlo Tonnini [R]

Mesaj de Carlo_Tonnini » Mar Mai 05, 2020 9:02 am

Imagine
FIRE ACADEMY APPLICATION

Imagine

  • A. Nume întreg: Carlo Tonnini

    B. Data nașterii: 16.09.1990

    C. Sex: Masculin

    D. Greutate: 79

    E. Înalțime: 1.83

    F. Adresa e-mail: Carlotonnini23@yahoo.com

    G. Adresa de domiciliu: Dillimore 511

    H. Numar de telefon: 116239

    I. Sunteți un cetațean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da, sunt un cetatean legal al Statelor Unite ale Americii.

    J. Deții un permis de conducere valabil?: Da, detin permis de conducere valabil.

    K. Deții licența de port-arma valabila?: Nu detin licenta port-arma.

    L. Ați fost vreodata arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime?: Nu am fost niciodata arestat.

Imagine


  • A. Ați mai trimis vreodata o aplicație de angajare catre Los Santos Fire în trecut?:Nu.
    A-2. Daca da, specificați și verdictul dat de Recruitment & Training Division: N/A

    B. Ați mai trimis vreodata o aplicație de angajare catre oricare alta agenție guvernamentala?: Nu.
    B-2. Daca da, specificați agenția și verdictul:N/A

    C. Specificați orice alta slujba pe care ați avut-o: Mecanic la Los Santos Mechanics.
Imagine

  • A. Completeaza urmatoarea declara?ie:
    Eu, Carlo Tonnini, certific ca toate informatiile oferite sunt complet adevarate. Sunt de acord ca în cazul completarii frauduloase a aplicatiei sa fiu sanctionat(a) conform legilor statului San Andreas de catre agen?iile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatarii unei fraude in sistemul de recrutare sa imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
Imagine


  • A. Prenume: Andrei

    B. Vârsta: 20

    C. Oraș sau localitate de provenien?a: Bucuresti.

    D. De când va jucați pe România Roleplay?: Din 2014.

    E. Nume forum RO:RP și link catre profil: Original23

    F. Nivel în joc: 9

    G. În ce alte facțiuni ați activat?: Nu am activat in nicio factiune.

    H. Poza cu /stats de la contul de pe care aplici: ACCESS

    I. Poza cu MyStats de la toate conturile tale: ACCESS


Imagine

Brianna_Jacqueline
Fire Captain I
Fire Captain I
Mesaje: 97
Membru din: Mie Apr 01, 2020 3:24 pm
Nume forum RO-RP: Rescuer

Re: Carlo Tonnini

Mesaj de Brianna_Jacqueline » Mar Mai 05, 2020 9:51 am

Imagine
Biroul de recrutări

  • Către domnul Carlo Tonnini

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE APLICAȚIE ACADEMIE

    Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație, cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Training Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră; cu părere de rău vă anunțăm că nu îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de medicină. Drept urmare, cererea dumneavoastră a fost RESPINSĂ.
    Puteți să vă redepuneți C.V.-ul la viitoarea academie, unde sperăm că vă veți descurca mai bine.

  • Motiv(e):
  • ((Tentativa de fraudare a academiei prin alt caracter-Andrew Robbinson. ))


Cu sinceritate,
Lieutanant & Employer II Brianna Jacqueline
Jacqueline B.
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat