Zalen Cannon [R]

Moderatori: High Command Staff, Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Încuiat
Zalen_Cannon
Mesaje: 1
Membru din: Joi Dec 13, 2018 3:53 pm
Nume forum RO-RP: BogdanDDB

Zalen Cannon [R]

Mesaj de Zalen_Cannon » Joi Dec 13, 2018 3:54 pm

Imagine
Imagine
Imagine
  1. Prenume: Cannon
  2. Nume: Zalen
  3. Sex: Masculin
  4. Data Nașterii: 18.09.1997
  5. Număr de telefon: 37416
  6. Adresă de E-Mail: zalencannon@gmail.com
  7. Adresă : Mullholand 58
  8. Înălțime: 1,80
  9. Greutate: 75 kg
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?:Nu.
Imagine
Imagine
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Nu.
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da.
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?:Nu.
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Nu.
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:Nu.
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:N/A
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY): Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:N/A
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior:N/A
Imagine
Imagine
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează in minim 100 cuvinte): Eu doresc sa ma alatur All Saints General Hospital deoarece am studiile necesare pentru a ma alatura acestei profesii si dupa parerea mea, sunt pregatit sa imi incep cariera in acest domeniu, unde o sa dau tot ce imi sta imputinta si nu o sa ma dau batut in nici-o circumstanta, oricat ar fi de grav si de greu o sa lupt mereu. De cand am fost mic, eu traiam in New Orleans si tatal meu a fost pompier acolo, unde am putut invata multe de la el si de mic am vrut sa fiu ca el si alaturi de el, dar soarta a avut alte planuri, dar nu se merita sa intru in detalii acum.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Din punctul meu de vedere, toti avem sanse egale in a intra in academie sau chiar mai mult, in a fi membru pe deplin in aceasta institutie. Eu pot spune ca sunt mai ambitios, mai devotat si serios. Sincer sa fiu, nu stiu de ce sunt in stare ceilalti candidati, unii poate sunt mai priceputi, nu spun ca nu exista persoana mai buna ca mine in acest oras, ba din contra, cu cat muncesti cu atat vei fi mai priceput si mai bun in ceea ce vrei sa faci. Fiecare om are punctul lui de vedere, fiecare are parerea lui, asa ca toti suntem diferiti, asa a hotarat cel de sus sa ne lase pe planeta, asa ca toti oamenii suntem diferiti. Cum este scris si mai jos, la semnarea contractului: Toti potentialii angajati sunt acceptati strict pe baza calitatilor si aptitudinilor necesare pentru un post in cadrul departamentului. Niciun aplicant nu este ales pe baza nationalitatii, sexului, varstei, religiei, orientarii sexuale sau statutului social.
Imagine
Imagine
  • Eu, Zalen Cannon, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Zalen Cannon
    Dată: 13.12.2018
Toți potențialii angajati sunt acceptati strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.
Imagine
Imagine
  1. Nume: Bogdan
  2. Vârstă:20
  3. Nivel în joc: 2
  4. Oraș: Bucuresti
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Hector_Sendel — 3, Zalen_Cannon — 2
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... bogdanddb/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/buX2XIW
    Imagine
    Imagine
    • -

Greg_Song
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 375
Membru din: Vin Noi 30, 2018 1:18 pm
Nume forum RO-RP: omar

Re: Zalen Cannon

Mesaj de Greg_Song » Joi Dec 13, 2018 4:05 pm

Imagine
APLICATIE — RASPUNS

  • Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Employement Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră, considerând că îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de Medicină. Drept urmare, aplicația dumneavoastră a fost ACCEPTATĂ.
  • Note:
  • - Vă așteptăm la spital pentru a susține interviul.
Cu sinceritate,
Deputy Chief Yasemin Aksu
Imagine


Greg_Song
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 375
Membru din: Vin Noi 30, 2018 1:18 pm
Nume forum RO-RP: omar

Re: Zalen Cannon [A]

Mesaj de Greg_Song » Joi Dec 13, 2018 4:37 pm

Imagine
APLICATIE — RASPUNS

  • Stimate aplicant,
    Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Employement Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră; cu părere de rău vă anunțăm că nu îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de Medicină. Drept urmare, cererea dumneavoastră a fost RESPINSĂ.
    Puteți să depuneți aplicația la viitoarea academie unde sperăm că vă veți descurca mai bine.
    • Motiv(e):
    • - Lipsa sigurantei in vorbire, lipsa capacitatii de a da curs unui dialog.
    Cu sinceritate,
    Deputy Chief Yasemin Aksu
    Imagine


Încuiat