Leonardo Belmondo [A] [R]

Moderatori: High Command Staff, Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Încuiat
Leonardo_Belmondo
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2018 6:00 pm
Nume forum RO-RP: Roberto_Ballaesteros

Leonardo Belmondo [A] [R]

Mesaj de Leonardo_Belmondo » Vin Dec 28, 2018 1:38 pm

Imagine
Imagine
Imagine
  1. Prenume: Leonardo
  2. Nume: Belmondo
  3. Sex: Masculin
  4. Data Nașterii: 10 ianuarie 1997
  5. Număr de telefon: 1-0-1-1-0
  6. Adresă de E-Mail: leonardobelmondo@lsmail.com
  7. Adresă : Jefferson 255
  8. Înălțime: 180 centimetri
  9. Greutate: 77 kilograme
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?:
Nu
Imagine
Imagine
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?:
    Nu
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Nu
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:
    -
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează):
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
    -
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY): Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
    -
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior:

Imagine
Imagine
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează in minim 100 cuvinte):Eu as vrea sa ma alatur All Saints General Hospital pentru ca,cred ca indeplinesc toate conditiile necesare impuse de dumneavoastra,si imi face placere sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor si totodata stiu sa ma sincronizez si coordonez bine in echipa,si stiu sa scult de superiorul meu indiferent de situatia in care ma aflu, si cel mai mult vreau sa ma alatur All Saints General Hospital pentru ca vreau sa ajut lumea care are nevoie de mine in spre exemplu la accidentele din Los Santos,daca o safiu acceptat in All Saint General Hospital o sa imi dedic tot timpul locului de munca,si in incheiere as vrea sa va multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele,
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):
Parerea mea este ca pe mine nu ma diferentiaza nimic de ceilanti candidati pentru ca fiecare candidat,parerea mea este ca suntem fiecare la fel,toti avem greseli,toti putem face greseli,dar cred ca ceea ce ma diferentiaza de ceilanti candidati este personaliatea si coordonarea in echipa cu ceilanti membrii din All Saints General Hospital.
Imagine
Imagine
  • Eu, Leonardo Belmondo, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură:Leonardo B. Răspuns
    Dată:28/12/2018 Răspuns
Toți potențialii angajati sunt acceptati strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.
Imagine
Imagine
  1. Nume: Robert
  2. Vârstă: 17
  3. Nivel în joc: 2
  4. Oraș:Rm.Valcea
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Leonardo Belmondo-2
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... laesteros/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/oRL0eHv
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale:
https://imgur.com/a/DOajr8U
Imagine
Imagine
  • -

Martin_Vladislav
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 31
Membru din: Dum Dec 02, 2018 2:03 pm
Nume forum RO-RP: Rednic

Re: Leonardo Belmondo

Mesaj de Martin_Vladislav » Vin Dec 28, 2018 2:02 pm

Imagine
APLICATIE — RASPUNS

  • Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost primită de către All Saints General Hospital, mai exact de către Recruitment & Employement Division. Aplicația dumneavoastră a fost pusă ÎN AȘTEPTARE.
O să primiți un raspuns cu verdictul final în cel mult 48 de ore. În cazul în care nu primiți un răspuns în cel mult 48 de ore, vă rugăm să contactați un membru cu grad superior care poate accepta sau respinge aplicația dumneavoastră.
  • Note:
  • -
Cu sinceritate,
Senior Firefighter & Recruitment Staff Member Kevin Sayen
Sayen


Rebecca_Andrews
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 37
Membru din: Sâm Dec 01, 2018 6:08 pm
Nume forum RO-RP: Claudiu211

Re: Leonardo Belmondo [P]

Mesaj de Rebecca_Andrews » Sâm Dec 29, 2018 8:44 am

Imagine
APLICATIE — RASPUNS

  • Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Employement Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră, considerând că îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de Medicină. Drept urmare, aplicația dumneavoastră a fost ACCEPTATĂ.
  • Note:
  • - Vă așteptăm la spital pentru a susține interviul.
Cu sinceritate, Fire Engineer & Recruitment and Employement Staff Rebecca Andrews
R. Andrews


Kayleigh_Weeks
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Dec 01, 2018 7:35 pm
Nume forum RO-RP: vladd__

Re: Leonardo Belmondo [A][R]

Mesaj de Kayleigh_Weeks » Dum Dec 30, 2018 11:04 am

Imagine
INTERVIU — RASPUNS

  • Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că interviul susținut de dumneavoastră nu a fost tocmai pe placul nostru. După primele concluzii create membrilor din Recruitment & Employement Division, aceștia au hotărât că dumneavoastră nu îndepliniți toate cerințele necesare unui student al Academiei de Medicină în acest moment. Drept urmare, interviul dumneavoastră a fost RESPINS.
  • Motiv(e):
  • Răspunsuri nesatisfăcătoare la interviul de angajare.
  • (( Incapabilitatea de a face roleplay corespunzător la interviu ))
Cu sinceritate,
Second Class Lieutenant Taylor Fields
Imagine

xd
xd
ex. lieutenant fields, hazmat commander and fire inspector

Încuiat