Tomas_Shaw - RESPINS

Moderatori: High Command Staff, Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Încuiat
Tomas_Shaw
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 09, 2019 6:26 pm
Nume forum RO-RP: Andrei_Stoican

Tomas_Shaw - RESPINS

Mesaj de Tomas_Shaw » Mie Apr 10, 2019 2:38 pm

[divbox]
Imagine

Imagine

Imagine
  1. Prenume:Tomas.
  2. Nume:Shaw.
  3. Sex:Masculin.
  4. Data Nașterii:30.12.1994.
  5. Număr de telefon:4-4-1-9-3.
  6. Adresă de E-Mail: Catalintanase2003@yahoo.com
  7. Adresă : El Corona 101
  8. Înălțime: 1.85
  9. Greutate:84 kg.
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?: Nu sufar de nici o boala.

    Imagine
    Imagine
    1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II):Nu.
    2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I):Da.
      1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?:Nu.
      2. Deții o licență validă pentru motociclete?:Nu.
      3. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă):Nu.
      4. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?:Nu.
        1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:Nu.
        2. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime?:Da, am fost arestat pentru ca am sarit in ajutorul unei fete care era agresata de un tip, am lovit tipul l-am mobilizat, iar cand a venit politia au hotarat ca eu sunt de vina, ca trebuia sa sun la 911.
        3. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu.
          • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
        4. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY):Nu.
          • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
        5. Specificați orice alt loc de muncă anterior: Sunt sofer de tir, asta a fost primul meu job, si este si acum.
          Imagine
          Imagine
          1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează in minim 100 cuvinte):Vreau sa fac ceva cu viata mea,sa fiu un erou mai pe scurt.Plus ca salariul este destul de bun, vreau sa mi întemeiez o familie, iar cand o sa imbatranesc sa le zic copiilor mei ca tatal lor a fost un erou si ca a salvat mii de vietii.Aveam o pasiune pentru serviciul de pompier de cand eram mic, mama mi-a cumparat o casca de pompier, iar de atunci mi-am propus ca intr-o zi sa devin unul.Cand eram Toamna mic dadeam foc la frunzele din fundul curtii stranse de mama dupa luam furtunul si le stingeam,probabil si de la chestia asta a venit pasiunea pentru acest lucru.
          2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Pai, eu stau foarte mult in oras si am destul timp liber, plus ca nu fac treaba asta neaparat pentru banii, o fac din pasiune.Cred ca as fi cel mai potrivit pentru acest job deoarece imi place sa fac pe eroul cateodata, sunt si descurcaret, mai manuiesc si lucruriile bine, nu sunt bleg, sunt si foarte rapid.Conduc foarte bine.
            Imagine[/center.
            Imagine
            • Eu, Shaw Tomas, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
              Semnătură: Răspuns
              Dată: Răspuns
            Toți potențialii angajati sunt acceptati strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
            Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.
            Imagine
            Imagine
            1. Nume:Andrei Stoican
            2. Vârstă:16.
            3. Nivel în joc:7.
            4. Oraș:Craiova.
            5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Nume caracter — Nivel, Nume caracter — Tommy_Derreck-nivel 1, Tomas_Shaw-nivel 8, Carlos_Arbuzzi- nivel 1.
            6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... i_stoican/
            7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/WRCeElQ
            8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale:
            https://imgur.com/WRCeElQ , `https://imgur.com/rxyLR2L , https://imgur.com/LLthoc8 .
            Imagine

            Imagine
            • -
[/divbox]

Villanelle_Moss
Mesaje: 323
Membru din: Mie Dec 12, 2018 9:47 pm
Nume forum RO-RP: Venus

Re: Tomas_Shaw

Mesaj de Villanelle_Moss » Mie Apr 10, 2019 6:29 pm

Imagine
APLICAȚIE — RĂSPUNS

  • Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost primită de către All Saints General Hospital, mai exact de către Recruitment & Training Division. Aplicația dumneavoastră a fost pusă ÎN AȘTEPTARE.
Veți primi un răspuns cu verdictul final în cel mult 48 de ore. În cazul în care nu primiți un răspuns în cel mult 48 de ore, vă rugăm să contactați un membru al diviziei specificate anterior pentru a vă ajuta.

  • Note:
  • (( Respectă formatul, apare aiurea în pagină, încarcă poză la secţiunea my stats din UCP. ))
Cu sinceritate,
Deputy Chief Aveline Dupont
Dupont A.


Villanelle_Moss
Mesaje: 323
Membru din: Mie Dec 12, 2018 9:47 pm
Nume forum RO-RP: Venus

Re: Tomas_Shaw - RESPINS

Mesaj de Villanelle_Moss » Sâm Apr 20, 2019 10:36 am

Imagine
APLICAȚIE — RĂSPUNS

  • Stimate aplicant,
Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație, cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Training Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră; cu părere de rău vă anunțăm că nu îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de medicină. Drept urmare, cererea dumneavoastră a fost RESPINSĂ.
Puteți să vă redepuneți C.V.-ul la viitoarea academie, unde sperăm că vă veți descurca mai bine.

  • Motiv(e):
  • - Nerespectarea cerintei, lipsa de promptitudine in corectarea CV-ului.;
Cu sinceritate,
Deputy Chief Aveline Dupont
Aveline D.


Încuiat