Danny Scofield[A]

Academia Fire Departament este locul unde Los Santos Fire Department recrutează viitori paramedici.Aici se pot găsii suficiente informații despre procesul de recrutare, cerințele minime, academiile în desfășurare, etc.

Moderatori: High Command Staff, Command Staff, ASB: Recruitment & Training Members

Danny_Scofield
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 05, 2020 6:45 pm
Nume forum RO-RP: Danny_Scofield

Danny Scofield[A]

Mesaj de Danny_Scofield » Lun Oct 05, 2020 8:54 pm

Imagine

FIRE ACADEMY APPLICATION

Imagine


  • A. Nume: Danny Scofield

    B. Data nașterii: 27.02.1999

    C. Sex: Masculin

    D. Greutate: 75 kg

    E. Înălțime: 1.90M

    F. Adresă e-mail: dannysco02@icloud.com

    G. Adresă de domiciliu: Idlewood , 53.

    H. Număr de telefon: 100001

    I. Sunteți un cetățean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da.

    J. Deții un permis de conducere valabil?: Da.

    K. Deții licență de port-armă valabilă?: Nu.

    L. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime?: Nu.

    M. Suferi de vreo boala cronica sau dizabilitate fizica?: Nu.

Imagine


  • A. Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către Los Santos Fire în trecut?: Nu.
    Dacă da, specificați și verdictul dat de Recruitment & Training Division: N/A

    B. Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție guvernamentală?: Nu.
    Dacă da, specificați agenția și verdictul: N/A

    C. Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic auto , taximetrist si spalator de strazi.

    D. De ce vrei sa te alaturi All Saints General Hospital? (Minim 100 de cuvinte): Doresc sa ma alatur All Saints General Hospital deoarece doresc sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor.M-am decis sa aplic pentru aceasta functie nu doar pentru a ajuta lumea in a fii un loc mai bun , dar si pentru mine sa devin un om mai bun.Gandul ca pot ajuta lumea din jurul meu m-a facut sa aleg aceasta meserie minunata.Am ales in al doilea rand aceasta meserie din nevoia banilor , pentru ca este grea viata de maturator de strazi si nu stiu cat timp voi mai putea rezista.In plus , meseria de asistent este o meserie foarte frumoasa pe care nu as schimba-o cu nicio alta meserie.

    E. Ce te diferentiaza de ceilalti candidati? (Minim 50 de cuvinte): Diferenta intre mine si ceilalti candidati este ambitia pentru acest loc de munca
    , eu nu ma voi da batut pentru ceva oricat de greu ar fi si voi ajuta pe oricine va avea nevoie de ajutorul meu , ba mai mult voi da aceasta gandire si celorlalti angajati pentru a crea o atmosfera mai buna la locul de munca.

Imagine


  • Completează următoarea declarație:

    Eu, Danny Scofield, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.

Imagine


  • A. Prenume: Gabriel

    B. Vârstă: 14

    C. Oraș sau localitate de proveniență: Constanta

    D. De când vă jucați pe România Roleplay?: Mai 2020

    E. Nume forum RO:RP și link către profil: Danny Scofield

    F. Nivel în joc: 5

    G. În ce alte facțiuni ați activat?: Glen Park Community , Davis Park Piru si Stone Cold.

    H. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: ACCESS

    I. Poză cu MyStats de la toate conturile tale: ACCESS


Imagine
Ultima oară modificat Mar Oct 06, 2020 4:15 pm de către Danny_Scofield, modificat 1 dată în total.

Lexi_Brow
Mesaje: 97
Membru din: Dum Dec 02, 2018 8:17 am
Nume forum RO-RP: CoD5cc

Re: Danny Scofield

Mesaj de Lexi_Brow » Lun Oct 05, 2020 9:23 pm

Imagine
Biroul de recrutări

  • Către domnul Danny Scofield

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE APLICAȚIE ACADEMIE

    Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost primită de către All Saints General Hospital, mai exact de către Recruitment & Training Division. Aplicația dumneavoastră a fost pusă ÎN AȘTEPTARE.
    Veți primi un răspuns cu verdictul final în cel mult 48 de ore. În cazul în care nu primiți un răspuns în cel mult 48 de ore, vă rugăm să contactați un membru al diviziei specificate anterior pentru a vă ajuta.


  • Motiv(e):
  • Dezbatere Recruitment and Training Division



Cu sinceritate,
Lieutenant II Lexi Brow
L.L.Brow
Los Santos Fire Departament

Imagine


Villanelle_Moss
Mesaje: 323
Membru din: Mie Dec 12, 2018 9:47 pm
Nume forum RO-RP: Venus

Re: Danny Scofield[A]

Mesaj de Villanelle_Moss » Mar Oct 06, 2020 2:59 pm

Imagine
Biroul de recrutări

  • Către domnul/doamna Danny Scofield

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE APLICAȚIE ACADEMIE

    Dorim să vă informăm că aplicația dumneavoastră a fost preluată de către All Saints General Hospital și trimisă spre verificare. În urma verificării datelor de pe aplicație, cât și a altor aspecte legate de aceasta, membrii din Recruitment & Training Division au ajuns la un acord în privința aplicației dumneavoastră, considerând astfel că îndepliniți toate cerințele necesare unui viitor absolvent al Academiei de medicină. Drept urmare, aplicația dumneavoastră a fost ACCEPTATĂ.

  • Note:
  • - Vă așteptăm la spital pentru a susține interviul

Cu sinceritate,
Fire Assistant Chief Villanelle Moss
V. Moss
Los Santos Fire Departament

Imagine


Scrie răspuns