[REINTEGRARE] Lieutenant II Fiona Casey

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Denis_Karev
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 13, 2018 1:17 pm
Nume forum RO-RP: the_impaler

[REINTEGRARE] Lieutenant II Fiona Casey

Mesaj de Denis_Karev » Joi Apr 02, 2020 9:19 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Fiona Casey

    B. Adresă de e-mail: fionacasey@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Idlewood Motel.

    D. Număr de telefon: 46064
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Lieutenant II

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Motive personale.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Motivul primordial pentru care doresc sa ma intorc in cadrul Emergency Services este acela ca am reusit, in final, sa imi rezolv problemele personale, astfel, sunt disponibila sa imi depun toata energia si toata atentia in cadrul departamentului. De-asemenea, imi lipseste foarte mult sa fac ceea ce imi place, anume sa salvez vieti si sa ma bucur de meseria aceasta. Imi este dor de colegii mei si abia astept sa ma revad cu ei. Pot spune ca motivul principal pentru care am ales sa lucrez aici la inceput a fost pentru ca ma simt datoare sa salvez vieti, sa fiu alturi de oameni si sa reusesc sa ii fac sa treaca peste momentele dificile din vietile lor.
    Consider ca sunt o persoana ce se implica foarte mult in ceea ce face si poate sa stabileasca o relatie de incredere cu victima, lucru de ma ajuta foarte mult in timpul serviciului. Vreau sa ma intorc ca sa pot sa folosesc aceste abilitati, sa simt din nou fericirea de a merge acasa cu ideea ca am salvat cateva persoane astazi si nu in ultimul rand, sa stau cu prietenii mei din departament, lucru ce imi lipseste foarte mult.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: the impaler

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: click

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): Răspuns

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Vreau sa ma intorc in EMS deoarece e o factiune ce imi place foarte mult si prima factiune in care am jucat in 2013 cand m-am apucat. Am petrecut foarte multe ore in EMS in perioada asta si cumva a devenit o pasiune de a mea sa fac acest tip de rp. Acum ca s-a deschis serverul si avand in vedere ca suntem in carantina, cred ca am timpul necesar pentru a activa asa cum trebuie. Abia astept sa ma intalnesc cu baietii din factiune si sa facem roleplay impreuna.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [REINTEGRARE] Lieutenant II Fiona Casey

Mesaj de Caesar_Estrada » Sâm Apr 04, 2020 10:43 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Fiona Casey

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Fire Engineer.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat