[REINTEGRARE] Firefighter ll Lina Alekseevna (( Alessia Pisani ))

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Lina_Alekseevna
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Apr 04, 2020 11:12 am
Nume forum RO-RP: night

[REINTEGRARE] Firefighter ll Lina Alekseevna (( Alessia Pisani ))

Mesaj de Lina_Alekseevna » Sâm Apr 04, 2020 11:40 am

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Lina Alekseevna

    B. Adresă de e-mail: mdastancu@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Marina 202.

    D. Număr de telefon: 31433.
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Firefighter ll.

    B. Tipul demiterii: Onorabilă.

    C. Motivul demiterii: Probleme in familie.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa revin in cadrul departamentului deoarece simt ca nu mi-am terminat treaba aici iar datorita unor probleme in familie a trebuit sa renunt la postul pe care il aveam. In ultimul timp am reusit sa-mi rezolv din aceste probleme iar dorinta de a lucra in Fire Departament m-a cuprins total in ultimul timp iar eu ma consider apta sa lucrez in acesta departament. Pe langa asta, oamenii orasului au nevoie de mai mult ajutor, de mai multi medici care sa-i ajute si cred ca eu sunt una dintre persoanele potrivite care poate sa faca asta. Cunosc marea majoritate din personalul spitalului si pot spune ca multi dintre ei sunt oameni de nota 10, atat prin comportamentul lor cat si prin pregatirea excelenta de care dau dovada. Sunt constienta ca in ultima mea perioada de pauza, mai exact de 2 ani am uitat foarte multe lucruri dar sunt hotarata sa invat alaturi de persoanele aflate la acelasi nivel cu mine si cu timpul sa ma perfectionez in acest domeniu. Sunt o persoana sociabila, atenta si cel mai de pret, dupa parerea mea, stiu sa lucrez in echipa si sa respect ordinele superiorilor cat si sfaturile colegilor mei. M-am adaptat in urma cu timpii de reactie cat si modul in care trebuie sa reactionezi la situatiile criza, mai exact calm si rapid, iar singura chestie de care am nevoie sa fiu perfect apta pentru departament este de putina practica alaturi de niste colegi mai experimentati.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: night

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/TWqmeEc

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A.

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): In primul rand imi place cum s-a redeschis serverul, numarul mare de playeri m-a atras inapoi pe server, si cu cat numarul de playeri este mai mare cu atat roleplay-ul este mai mult. Astfel, luptand pentru licenta de conducere am vazut o ambulanta si mi-am adus aminte de ce am iesit din EMS de fapt. Motivul este datorita lipsei jucatorilor in acel moment. Jucatorii erau foarte putini si majoritatea farmau, nu prea existau actiuni pe server la care sa particip. Dar acum, cu acest numar imens de jucatori sunt sigur ca roleplay-ul este prezent in foarte multe locuri la care pot participa ca medic.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [REINTEGRARE] Firefighter ll Lina Alekseevna (( Alessia Pisani ))

Mesaj de Caesar_Estrada » Sâm Apr 04, 2020 12:42 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Lina Alekseevna

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter I.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat