[REINTEGRARE] Deputy Commisioner Christian Chase (Ralph Reinhardt)

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Mia_Velazquez
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 14
Membru din: Vin Apr 03, 2020 4:10 pm
Nume forum RO-RP: TeK

[REINTEGRARE] Deputy Commisioner Christian Chase (Ralph Reinhardt)

Mesaj de Mia_Velazquez » Sâm Apr 04, 2020 11:50 am

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Christian Chase

    B. Adresă de e-mail: cchase@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Los Santos

    D. Număr de telefon: 51915
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Deputy Commisioner

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Transfer (demisie)

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Eu, Christian Chase, doresc sa ma reintegrez in cadrul Los Santos Fire Department dupa o lunga pauza deoarece, in urma cu mult timp am fost transferat catre alt spital din Las Venturas unde trebuia sa profesez mai apoi cu aceeasi functie pe o perioada indelungata de timp. Acum doresc sa imi reincep cariera in Los Santos unde am devenit pentru prima data medic iar mai apoi am avansat in functie pana la minunata functie de Deputy Commisioner dupa un timp. Imi doresc din suflet sa imi reiau activitatea in aceasta unitate frumoasa, pentru a-mi arata calitatile in ale profesiei si motivul cel mai important, pentru a salva vietile persoanelor ce se afla la ananghie. Intotdeauna mi-am dorit sa revin la aceasta sectie dar din pacate am fost nevoit sa respect un contract cu spitalul din Las Venturas, iar in momentul de fata, fiind liber, doresc sa ma reintegrez in acest departament frumos. Sunt convins ca, reintegrarea mea in acest departament va fi un bonus pentru acest departament, acest lucru fiind valabil pentru orice persoana ce isi depune aplicatia respectiv reintegrarea catre acest departament. Doresc sa imi pun in aplicare toate cunostintele si sa dau tot ce e mai bun din mine pentru a-mi face treaba ca la carte, sa dau dovada ca sunt demn de aceasta meserie.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: #TeK

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/lxqmqin

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Dupa un indelungat timp de cand nu am mai practicat roleplay in astfel de factiune, ca pe fiecare persoana ce si-a dat interesul prin roleplay pentru o anumita factiune, ii revine la un moment dat dorul de a practica din nou acelasi roleplay pe o perioada semnificativa de timp. Vreau sa ma reintegrez din nou in aceasta factiune deoarece, imi doresc sa am din nou posibilitatea de a-mi pune cunostintele in acest domeniu al roleplay-ului, de a interactiona din nou cu oamenii si pentru a practica un roleplay bun in aceasta factiune. Am fost de nenumarate ori in aceasta factiune iar timpul pe care l-am petrecut in aceasta factiune a fost de fiecare data de peste 5 luni de zile.
    Imi este dor sa practic un roleplay frumos, curat, placut pe care l-am practicat si in trecut in aceasta factiune deoarece aceasta necesita un roleplay frumos si placut, bineinteles, asta daca stii cu adevarat sa il intelegi, sa ii gasesti farmecul.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [REINTEGRARE] Deputy Commisioner Christian Chase (Ralph Reinhardt)

Mesaj de Caesar_Estrada » Sâm Apr 04, 2020 12:44 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Christian Chase

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că am primit cererea dumneavoastră de reintegrare în cadrul departamentului și, odată cu expedierea acestei scrisori, deliberările au început pentru a stabili dacă vă veți putea reîntoarce în departament, și dacă da, cu ce poziție.

    Vă rog să așteptați un răspuns din partea conducerii Los Santos Fire Department. Un verdict pentru o cerere de reintegrare este dat, în medie, între 24 de și 48 de ore, însă vă rog să așteptați chiar și 72 de ore, deoarece acest lucru se poate aplica în cazuri speciale.

  • Note:
  • -
    -

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [REINTEGRARE] Deputy Commisioner Christian Chase (Ralph Reinhardt)

Mesaj de Caesar_Estrada » Sâm Apr 04, 2020 4:51 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Christian Chase

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Captain I.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat