[REINTEGRARE]Firefighter II Timmy_Ray[Cheng_Xin]

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Kta1999
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 26, 2020 9:16 pm
Nume forum RO-RP: Kta1999

[REINTEGRARE]Firefighter II Timmy_Ray[Cheng_Xin]

Mesaj de Kta1999 » Dum Apr 05, 2020 2:29 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Timmy_Ray Răspuns

    B. Adresă de e-mail: timmy.ray1999@yahoo.com Răspuns

    C. Adresă domiciliu: Richman 207 Răspuns

    D. Număr de telefon: 96877 Răspuns
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Firefighter II Răspuns

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Motivul a fost plecarea pe o perioada scurta din oras. Răspuns

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa ma reintegrati,deoarece aceasta meseria este,si va fii intotdeaua viata mea.Eu provin dintr-o familie de medici,,pentru unii starea materiala inseamna placere,pentru altii jocurile de noroc,sunt multe chestii,dar pentru mine si familia mea,placere imi face sa fiu aici!Sa fiu langa oameni,sa ii salvez,sa le ofer o sansa la viata!!Stiu ca aceasta meserie este foarte complicata,deoarece de multe ori apar lucruri neprevazute,dar acest lucru nu ma sperie,deoarece,avand o experienta vasta in acest domeniu,lucrurile mi se par simple.Sper ca cererea mea de reintegrare sa fie acceptata,multumesc! Răspuns
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/profile/66853-kta1999/

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/eQxnZqO Răspuns

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): Demiterea nu a fost neonorabila,dar nu am mai jucat pe server o perioada de timp,acum am decis sa ma reapuc de roleplay si sper ca cererea de reintegrare sa fie acceptata si sa ne vedem cu bine! Răspuns

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Doresc sa redevin aici ,deoarece imi place mult roleplay-ul de pompier,fara roleplay jocul e plictisitor,dar in factiunea asta timpul trece foarte usor,si foarte frumos. Răspuns
Ultima oară modificat Dum Apr 05, 2020 2:45 pm de către Kta1999, modificat 1 dată în total.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [REINTEGRARE]Firefighter II Timmy_Ray

Mesaj de Caesar_Estrada » Dum Apr 05, 2020 2:44 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Timmy Ray
    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că deliberările cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit. În urma unei discuții și pe baza unei examinări efectuate de către High Command Staff și Command Staff, am stabilit că nu sunteți calificat să vă reîntoarceți in departament iar cererea dumneavoastra va fi respinsa.

    Vă mulțumim pentru efort și vă urăm succes în orice doriți să faceți în continuare!

  • Note:
  • - (( Aplicatie facuta la misto ))
    - (( Nume GOV incorect ))

Cu sinceritate,
Deputy Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat