[REINTEGRARE] Senior Firefighter Ethan Hall

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Ethan_Hall
Firefighter II
Firefighter II
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 07, 2019 6:02 pm
Nume forum RO-RP: PandaGaming

[REINTEGRARE] Senior Firefighter Ethan Hall

Mesaj de Ethan_Hall » Dum Apr 12, 2020 7:48 am

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Ethan Hall

    B. Adresă de e-mail: Ethan.Hall@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Jefferson, 106.

    D. Număr de telefon: 54989.
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Senior Firefighter.

    B. Tipul demiterii: Onorabilă.

    C. Motivul demiterii: Resemnare.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa ma reintegrez in cadrul Los Santos Fire Department deoarece am considerat ca aici imi este locul, si cumva, sunt parte din comunitatea orasului pe care acest departament o salveaza zilnic. Resemnarea a fost de fapt o inactivitate datorita unor probleme familiale mai speciale, si nu am avut alta optiune. In momentul de fata sunt capabil sa indeplinesc cerintele necesare pentru desfasurarea corecta si in siguranta a acestei meserii, venind cu forte noi din "vacanta". Doresc sa ajut orasul, deoarece, daca nu il ajutam noi, serviciile de urgenta, atunci cine? Vietile oamenilor stau in mainile noastre, iar acest lucru trebuie sa ne maturiezeze, motiveze si sa ne faca sa intelegem cat mai bine pozitia in care ne aflam.
    Consider ca perioada aceasta de inactivitate mi-a fost benefica, deoarece, am reusit sa ma dezvolt din punct de vedere fizic, avand mai mult timp liber, lucru care ma va ajuta, inevitabil, in functia pe care doresc sa o ocup.
    Doresc din nou sa ma alatur colegilor mei, carora le-am dus lipsa, alaturi de care, cu siguranta, vom avea activitati minunate de salvare a oamenilor in nevoie. Datorita acestora, am amintiri foarte frumoase din cariera mea de pompier.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: #PandaGaming

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: LINK ACCES

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): X

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): In primul rand, am fost in aceasta factiune, pana cand comunitatea a intrat in mentenanta / inactivitate. Doresc sa revin in aceasta factiune deoarece mi se pare una antrenanta, interesanta, care nu te va lasa fara sa faci ceva (o sa gasim mereu ceva de facut in materie de Roleplay). Pe cat de interesanta este, pe atat de "grea" din punct de vedere al Roleplay-ului este, lucru pe care il caut in momentul de fata, pentru a continua cumva activitatea pe care am avut-o si inainte de inactivitatea serverului. Doresc sa intru in aceasta factiune datorita membrilor primitori, pe care i-am gasit mereu cand am intrat in aceasta factiune.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [REINTEGRARE] Senior Firefighter Ethan Hall

Mesaj de Caesar_Estrada » Dum Apr 12, 2020 6:00 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Ethan Hall

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter II.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat