[Reintegrare] Senior Firefighter Tina Cunningham ((Jessica Heather))

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Tina_Cunningham
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Dec 01, 2018 10:04 pm
Nume forum RO-RP: BurN

[Reintegrare] Senior Firefighter Tina Cunningham ((Jessica Heather))

Mesaj de Tina_Cunningham » Lun Apr 13, 2020 12:42 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Tina Cunningham

    B. Adresă de e-mail: tinacun@ls.com

    C. Adresă domiciliu: Los Santos

    D. Număr de telefon: 50008
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Senior Firefighter

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Resemnare.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): A trecut destul de mult timp de când m-am resemnat și, indiferent de care ar fi fost motivul, am realizat că viața mea rămâne legată de departamentul de pompieri. Am reușit să mă împlinesc profesional și să îmi ating majoritatea visurilor, însă, în timpul liber pe care l-am avut până în acest moment mi-am creat și alte scopuri ce țin de această carieră.. Pe lângă noile scopuri create, tot în acest timp, am conștientizat că am lăsat în urmă niște lucruri pe care mi le doream foarte mult și unele la care am muncit la fel de mult, ca să nu mai vorbesc de relația cu restului de colegi din departament. Îmi doresc să servesc, din nou, acest oraș cel puțin la fel de bine cum am făcut-o și înainte șă să-i ofer acestui oraș singuranța de care are nevoie. Spun "cel puțin la fel de bine" deoarece, de această dată, sar în ajutorul atât meu anii de experiență în ceea ce privește departamentul, cât și înțelepciunea acumulată de-a lungul anilor. Cu această ocazie, sunt nerăbdător să-mi salut foștii colegi și să-i cunosc pe cei noi, poate să îi și îndrum în această carieră, dar cel mai mult îmi doresc insigna înapoi. Nu-mi rămâne decât să vă mulțumesc anticipat.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: BurN.

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: ACCES

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): Demiterea mea nu a fost una neonorabilă.

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Pe parcursul timpului pe care l-am petrecut aici am reușit să-mi fac destul de mulți prieteni, chiar dacă nu prea îmi stă în fire. Am făcut lucruri pe care nici eu nu credeam că sunt în stare să le fac, am trecut prin situații excepționale, cel puțin din punctul meu de vedere, dar și prin situații mai puțin plăcute. LSFD a fost locul în care am avut cele mai multe emoții când vine vorba de virtual, locul în care m-am simțit ca acasă și sunt sigur că o să fie la fel. Faptul că serverul este la început ne oferă, tututor jucătorilor, tot felul de posibilități. Sunt aici că să iau în seamă ceea ce poate îmi este rezervat, metaforic vorbind. Vreau să simt din nou plăcerea de a fi un Firefighter, vreau să mă simt iar ca acasă.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [Reintegrare] Senior Firefighter Tina Cunningham ((Jessica Heather))

Mesaj de Caesar_Estrada » Mie Apr 15, 2020 11:39 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Tina Cunningham

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter II.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat