[Reintegrare] Firefighter I Dimitri Sergey (Jonny_Amery)

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Dimitri_Sergey
Mesaje: 3
Membru din: Vin Apr 10, 2020 5:51 pm
Nume forum RO-RP: Dimitri_Sergey

[Reintegrare] Firefighter I Dimitri Sergey (Jonny_Amery)

Mesaj de Dimitri_Sergey » Lun Apr 13, 2020 4:21 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Dimitri Sergey

    B. Adresă de e-mail: dimitrisergey@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: N/A

    D. Număr de telefon: 95947
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Răspuns

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Am avut niste probleme personale care m-au impiedicat sa mai practic aceasta meserie.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Vreau sa ma reintegrez in acest departament deoarece acesta ma atrage foarte mult di toate punctele de vedere.Stiu cat de mult timp si pricepere iti trebuie pentru aceasta meserie,dar pe langa astea iti trebuie si multa dedicare.
    Inainte sa ma integrez in LS Fire Departament nu ii apreciam atat de tare pe medici si pe politisti,dar viata iti mai da si cate o palma sa te trezesti la realitate.Am fost implicat intr-un accident grav de masina din care mi-am pierdut complet memoria.Dar stiu ca medici care au venit imediat la fata locului s-au straduit si si-au dat toata puterile pentru mine.Datorita lor m-am trezit la spital langa ei care se rugau pentru mine.Dupa ce m-am recuperat si am stiut ca sunt la fel de bine ca inainte de accident am tinut mortis sa ma documentez despre aceasta meserie.Nu dupa mult timp am aplicat si am fost acceptat.Totul a decurs bine dar mi-am dat demisia dupa cativa ani din cauza unor probleme personale.Acestea au fost rezolvate iar acum sunt gata sa imi dedic tot timpul si efortul meu pentru cei care au nevoie.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: Dimitri Sergey

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/g32U4p9

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Am inceput sa joc din nou pe aceasta comunitate de cand s-a redeschis.Intradevar am avut o pauza de un an de zile dar acum ca am mult timp liber vreau sa ma joc din nou si sa retraiesc acele clipe de acum doi, trei ani chiar cu unii membri care au ramas in emssi cu care am avut multe interventii.

Tommy Gonzalez
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 97
Membru din: Mie Apr 01, 2020 10:26 am
Nume forum RO-RP: Shocky

Re: [Reintegrare] Firefighter I Dimitri Sergey (Jonny_Amery)

Mesaj de Tommy Gonzalez » Lun Apr 13, 2020 5:45 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Dimitri Sergey

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Probationary Firefighter .

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Tommy Gonzalez
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat