[Reintegrare] FireFighter II Franz Maynard

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Franz_Maynard
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 24, 2019 9:46 pm
Nume forum RO-RP: Poto

[Reintegrare] FireFighter II Franz Maynard

Mesaj de Franz_Maynard » Lun Apr 13, 2020 8:18 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Franz Maynard

    B. Adresă de e-mail: f.maynard@yahool.com

    C. Adresă domiciliu: Commerce 443

    D. Număr de telefon: 64720
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: FireFighter II

    B. Tipul demiterii: Onorabilă.
    C. Motivul demiterii: Personala.
    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa ma intorc in cadrul Los Santos Fire Department deoarece aici m-am format ca persoana si aici am invatat meseria pe care o stiu si pe care o iubesc. Pe langa asta vreau sa imi reincep activitatea in cadrul acestui departament pentru a salva si ajuta oamenii care au nevoie de mine. Alt motiv ar fi ca ma simt pregatit pentru a imi reincepe activitatea ca pompier. Inca un lucru care ma atrage spre revenire este noua conducere, care ma atrage, imi ofera o senzatie de profesionalism. Ma simt oarecum dator fata de acest departament si de tot ce reprezinta, asa ca doresc sa revin si sa fac tot ce imi sta in putinta pentru a da randament maxim si pentru a imi ajuta colegii, si sa cresc alatur de ei. Planuiesc sa ma reintegrez din nou in acest Departament, sa indrept toate greselile facute si sa salvez din nou persoanele care au nevoie de ajutor cu alte cuvinte doresc sa-mi recastig reputatia si sa o cresc la un nivel superior. Am o dorinţă arzătoare să revad oraşul şi să continui ceea ce mi-am dorit să fac din momentul în care am fost declarat admis la facultatea de medicină, şi anume să ajut cetăţenii şi să servesc ţara mea cu preţul vieţii.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: Poto

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: n/a(nu pot sa fac poza, nu imi merge UCP-ul si nush dc))

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): n/a

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Doresc sa revin in cadrul Los Santos Fire Department deoarece imi este dor de acest rp, vreau sa il practic iarasi cu aceiasi placere pe care am avut-o prima data cand am intrat in departament.Principala mea motivatie pentru a ma alatura iarasi LSFD se trage de la revenirea comunitatii. Un alt motiv pentru care doresc sa ma intorc este conducere, care sincer sa fiu imi da sperante foarte mari. Doresc sa fac un roleplay dezvoltat alaturi de oameni de la care am certitudinea ca au un roleplay dezvoltat pe partea de FD,si sa-mi dezvolt roleplay-u mult mai multl si sa ma dedic factiunii.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [Reintegrare] FireFighter II Franz Maynard

Mesaj de Caesar_Estrada » Mie Apr 15, 2020 11:39 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Franz Maynard

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter II.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat