[Reintegrare] Probationary FireFighter Andrew Patterson

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Andrew_Patterson
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mar 30, 2020 4:29 pm
Nume forum RO-RP: Denisdumitras

[Reintegrare] Probationary FireFighter Andrew Patterson

Mesaj de Andrew_Patterson » Vin Apr 17, 2020 1:05 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Andrew Patterson

    B. Adresă de e-mail: denisdumitras07@yahoo.com

    C. Adresă domiciliu: Idlewood

    D. Număr de telefon: 13975
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Probationary FireFighter

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Probleme de sanatate ( OOC: A murit un unchi de al meu si aproape 2 saptamani am intrat foarte rar pe server, chiar deloc. )

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): In urma demiterii mele, am suferit o boala de plamani, care, timp de 2 luni mi-a dat foarte multe batai de cap, chiar aproape m-a dus spre moarte. Dupa 2 luni, am inceput usor sa imi revin, iar in prezent, sunt apt pentru a reincepe munca. In primul rand, doresc sa ma reintegrez in acest cadru LS Fire Departament deoarece sunt pasionat de acest job dar si de faptul ca pot ajuta niste oameni , chiar sa ii readuc la o viata normala. In al doilea rand, am foarte multi prieteni in acest cadru, si imi doresc foarte mult sa ii revad, sa lucram iar intr-o echipa si sa putem salva impreuna societatea omeneasca. Mereu mi-a placut acest cadru LS Fire Departament, intr-ucat era un departament in care membrii se respectau intre ei, lucrau in echipa, si nu in ultimul rand, se ajutau reciproc cand era nevoie. Nu in ultimul rand, doresc sa mentionez ca demiterea mea nu a fost una cu intentie, a fost pentru binele celorlalti, intr-ucat nu am vrut sa mor in timpul unei interventii sau sa imi provoc o boala mai grava. Atat sustin, doresc sa fac iarasi parte din LS Fire Departament intr-ucat imi place ceea ce fac si doresc sa imi readuc la viata munca de dinainte.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: Denisdumitras

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/gh18kpR ( Mentionez faptul ca ultimul jail consider ca e luat pe nedrept, intr-ucat, eram agresat si pur si simplu am vazut politia si am strigat /s Ajutor politia! Doar pentru asta am primit jail si consider ca e pe nedrept! )

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): Demiterea mea nu a fost una neonorabila.

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): In primul rand doresc sa revin in LS Fire Departament deoarece mereu mi-a placut acest departament, dar totodata, si ceea ce face el. Este un departament in care se pune foarte mult accent pe RolePlay, iar acesta este cred ca punctul forte care ma atrage cel mai mult. Am iesit din acest departament din motive personale, am avut probleme familiare, unchiul meu a murit, si am considerat ca e mai bine sa ies decat sa am inactivitate si sa revin cand se termina toata tragedia. Consider ca, odata reintegrat in acest departament, nu voi mai iesi, intr-ucat doresc sa imi maresc activitatea, dar totodata si gradul. Mereu mi-a placut la acest departament ca se lucreaza in echipa, din acest motiv, doresc sa ma reintegrez, avand si foarte multi prieteni aici. In ultimul rand, sustin faptul ca unicul motiv pentru care as fi dorit sa intru in LS Fire Departament este faptul ca poti face foarte mult roleplay aici, poti interactiona dar si sa iti faci prieteni in jur.

Tommy Gonzalez
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 97
Membru din: Mie Apr 01, 2020 10:26 am
Nume forum RO-RP: Shocky

Re: [Reintegrare] Probationary FireFighter Andrew Patterson

Mesaj de Tommy Gonzalez » Vin Apr 17, 2020 7:21 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Andrew Petterson
    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că deliberările cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit. În urma unei discuții și pe baza unei examinări efectuate de către High Command Staff și Command Staff, am stabilit că nu sunteți calificat să vă reîntoarceți in departament iar cererea dumneavoastra va fi respinsa.

    Vă mulțumim pentru efort și vă urăm succes în orice doriți să faceți în continuare!

  • Note:
  • - (( Sanctiuni administrative ))

Cu sinceritate,
Deputy Assistant Fire Chief Tommy Gonzalez
T.Gonz
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat