[Reintegrare] Attending Psyhician Giovanni Lettiere

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Giovanni Lettiere
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Apr 18, 2020 12:03 pm
Nume forum RO-RP: tudorian

[Reintegrare] Attending Psyhician Giovanni Lettiere

Mesaj de Giovanni Lettiere » Sâm Apr 18, 2020 12:42 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Lettiere Giovanni

    B. Adresă de e-mail: Giolettiere@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Idlewood, apartamentul 15.

    D. Număr de telefon: 27928
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Attending Psyhician

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Demisie proprie.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Imi doresc sa ma reintegrez in cadrul LS Fire Department, deoarece demisia mea a fost una prematura, nu aveam deloc in gand sa ma retrag din activitate in acea perioada, insa am fost nevoit sa ma reintorc in tara mea natala, Italia, pentru a avea grija de fratele meu, care in acea perioada era foarte bolnav si nu putea sa aiba singur grija de el. In acelasi timp, imi doresc sa ma reintegrez in cadrul LS Fire Department deoarece imi este dor de munca in echipa de care aveam parte in acest departament, si imi este dor si de colegii cu care mai radeam, sau cu care mai faceam glume. Totodata imi este dor si de mica-mare familie de care aveam parte in cadrul acestui departament. Pe langa toate astea, perioada in care am activat in cadrul departamentului a fost una foarte placuta mie, si mi-as dori sa pot sa am iarasi parte de experiente asemanatoare. Un alt motiv ar fi simplul fapt ca imi place sa ajut oamenii, iar acest lucru mi se pare cel mai frumos si un lucru care imi aduce cea mai mare satisfactie, fiind totodata cel mai important lucru pe care il pot face eu, ca om, sa ajut pe toata lumea.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: tudorian

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/t5tTTis

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte) -.

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Sincer sa fiu, doresc sa revin in LS Fire Department deoarece mi-am adus aminte de perioada din 2016-2017, cand activam in aceasta factiune, si m-a cuprins o stare de melancolie. Revenirea pe plan OOC mi-o motiveaza faptul ca de-alungul timpului, am facut roleplay doar in factiuni ilegale, si sincer sa fiu, dupa un timp m-am plictisit de acelasi timp de roleplay, si sincer sa fiu, chiar imi este dor de roleplay-ul legal, mai ales de cel din EMS care sincer sa fiu, mi se pare unul dintre cele mai interesante roleplay-uri, deoarece nu faci acelasi lucru din nou si din nou. Cam acestea sunt principalele motive de ce vreau pe plan OOC sa revin in aceasta factiune.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [Reintegrare] Attending Psyhician Giovanni Lettiere

Mesaj de Caesar_Estrada » Dum Apr 19, 2020 12:33 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Giovanni Lettiere

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter I.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Deputy Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat