( Adam Chol ) [Reintegrare] FireFighter - II Adam Harrison

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Adam_Harrison
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 19, 2020 2:37 pm
Nume forum RO-RP: Adam_Harrison

( Adam Chol ) [Reintegrare] FireFighter - II Adam Harrison

Mesaj de Adam_Harrison » Dum Apr 19, 2020 3:24 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Adam Harrison Răspuns

    B. Adresă de e-mail: Aharrison@yahoo.com

    C. Adresă domiciliu: Idelwood 31

    D. Număr de telefon: 55820
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: FireFighter II

    B. Tipul demiterii: Onorabila

    C. Motivul demiterii: Pe atunci mama mea suferea de o boala necrutatoare, si a trebuit sa raman langa ea la tara in Palamino Creek deoarece doar pe ea am avut o, de la moartea s-a a trecut aproape un an si acum vreau sa revin din nou in acest Departament.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Pot spune ca a trecut foarte mult timp de cand am plecat, mi-e dor de acest Departament si de ficare coleg si unitate, dupa un timp incepe sa-ti intre in sange, bine inteles daca esti dispus sa faci totul ca oamenii din jurul tau sa se afle in siguranta. In Departamentul acesta am invatat totul despre cum sa fii cel mai bun medic despre curaj, implicit devotament. Dupa parerea mea aceste atributii trebuie sa le aiba un medic bun pregatit pentru orice interventie grava sau minora inpreuna cu echipa sa, nici un fel de obstacol nu trebuie sa stea in calea lui indiferent de situatie. In al doilea rand Despartamentul Emergency Medical Service simbolizeaza totul pentru mine deoarece si tatal meu a lucrat in acesta si a salvat nenumarate vietii prin dedicarea lor si iubirea fata de aceasta meserie frumoasa dar si putin periculoasa. Pe dealta parte toate o parte din clipele mele frumoase si trairile mele se afla acolo, deoarece acesta a fost primul meu Departament de cand am iesit din bancile facultatii Medicale si pana in momentu sa demisionez din cauza problemelor cu familia, acum totul a revenit la normal si trebuie sa-mi indrept trecutul dar o voi face cu multa mandrie.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... -harrison/ : Adam Harrison

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/gXAwrqy

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament?.(minim 100 cuvinte): Demiterea mea a fost onorabila

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Cred ca a trecut aproape ( 11 sau 12 luni ) luni sau nu mai stiu de atunci, eu lucram stiam ca server-ul se afla in mentenanta dar nu stiam cat timp. Dupa aflu de la un prieten ca au hotarat sa dea Wipe sincer mi-se inmuiasera genuchii, acum nu mai conteaza. Doresc sa revin in acest Departament deoarece mi-am petrecut foarte mult timp aici si pot spune ca a fost prima mea factiune pe atunci aveam rank-ul FF-II dar nu este nici un fel de problema sincer mi-e dor de activitatea Medicala de misiunile facute in Emergency Medical Service, de totul. Va multumesc

Adam_Chol
Mesaje: 12
Membru din: Lun Dec 03, 2018 3:44 pm
Nume forum RO-RP: Adam_Chol

Re: ( Adam Chol ) [Reintegrare] FireFighter - II Adam Harrison

Mesaj de Adam_Chol » Lun Apr 20, 2020 11:47 am

Aprob aceasta cerere de reintegrare.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: ( Adam Chol ) [Reintegrare] FireFighter - II Adam Harrison

Mesaj de Caesar_Estrada » Lun Apr 20, 2020 11:54 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Adam Harrison
    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că deliberările cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit. În urma unei discuții și pe baza unei examinări efectuate de către High Command Staff și Command Staff, am stabilit că nu sunteți calificat să vă reîntoarceți in departament iar cererea dumneavoastra va fi respinsa.

    Vă mulțumim pentru efort și vă urăm succes în orice doriți să faceți în continuare!

  • Note:
  • - Decizie High Command
    - (( Sanctiune administrativa & risc de securitate ))

Cu sinceritate,
Deputy Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat