[Reintegrare] Deputy Chief Villanelle Moss ((Aveline Dupont))

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Villanelle_Moss
Mesaje: 323
Membru din: Mie Dec 12, 2018 9:47 pm
Nume forum RO-RP: Venus

[Reintegrare] Deputy Chief Villanelle Moss ((Aveline Dupont))

Mesaj de Villanelle_Moss » Vin Apr 24, 2020 12:44 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Villanelle Moss

    B. Adresă de e-mail: elle91@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Santa Maria, Hotel.

    D. Număr de telefon: Mi-am spart telefonu, dar imi voi achizitiona curand altul, pana atunci am adresa de mail.
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Deputy Chief (Era ceva in HC)

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Demisie proprie.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Am realizat ca locul meu se afla aici, aflandu-ma intr-un mediu ce a contribuit masiv la dezvoltarea mea profesionala. Consider ca trebuie sa termin ceea ce am inceput, mai ales ca dispun de abilitatile necesare savarsirii acestei meserii. Aplicatia pe care am depus-o reprezinta un apel catre o instanta ce contribuie la viata, de aceea imi asum responsabilitatea de a ma implica si de a oferi toate resursele pe care le detin.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/profile/62549-venus/

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/g8uW263

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): Nu a fost neonorabila.

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Am revenit dupa atat timp datorita faptului ca imi doresc sa imi reincep activitatea in aceasta factiune, fiind singura factiune in care am activat in mod constant. Pe langa asta, un motiv bun ar fi si faptul ca imi lipseste acest tip de roleplay.

Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

Re: [Reintegrare] Deputy Chief Villanelle Moss ((Aveline Dupont))

Mesaj de Caesar_Estrada » Sâm Apr 25, 2020 8:41 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Villanelle Moss

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Battalion Chief.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Deputy Fire Chief Amon Atsushi
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine

Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Încuiat