[Reintegrare] Firefighter II Michael Wagner (( Steven Severide ))

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Michael_Wagner
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 8
Membru din: Joi Apr 02, 2020 5:15 pm
Nume forum RO-RP: Hard

[Reintegrare] Firefighter II Michael Wagner (( Steven Severide ))

Mesaj de Michael_Wagner » Lun Mai 04, 2020 4:59 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Michael Wagner
    B. Adresă de e-mail: MichaelW@lsmail.com

    C. Adresă domiciliu: Idlewood

    D. Număr de telefon: 87750
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Firefighter II

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Resemnare

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa ma reintegrez in Los Santos Fire Department deoarece demisia mea a fost data intr-un moment de criza, si acuma dupa trecerea acestuia, ma simt capabil si cu resposabilitatea de a reveni pentru a putea continua cea ce am inceput si cea ce imi doresc sa fac foarte mult. In momentul in care am plecat din acest minunat loc am simtit un gol pe care nu l-am putut acoperi niciodata, echipa de aici si atmosfera imi lipseste enorm de mult, asta fiind pe langa satisfactia pe care o primesc dupa indeplinirea unei misuni cu succes. Dorinta de a putea reveni este neexplicabila, doresc sa imi continui viata intr-un ritm normal alaturi ce persoanele si munca de aici.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: Hard

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/PfUAEl3

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Am parasit aceasta factiune din simplul motiv ca doream ca incerc si altceva, in aceste saptamani in care pot spune ca am incercat cateva tipuri noi de roleplay in nici una nu m-am regasit asa cum o fac in aceasta factiune, indiferent de ce s-ar intampla aici doresc sa-mi petrec timpul pe server. Motivatia mea incepe de la persoanele care fac parte din factiune, pentru ca sunt niste oameni extraordinari, si mai ales roleplay-ul care se face, de cand joc samp am avut ocazia sa fac mai multe tipuri de roleplay si nici unde nu am avut aceasta placere pe care o am cand rolez in factiunea asta, pe acest mod de roleplay.
Imagine
Firefighter II - Michael Wagner
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage ,Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Zaquan_King
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:24 am
Nume forum RO-RP: tazz

Re: [Reintegrare] Firefighter II Michael Wagner (( Steven Severide ))

Mesaj de Zaquan_King » Mar Mai 05, 2020 6:39 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Michael Wagner,

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter II.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Assistant Fire Chief Matthieu Ardouin
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine


Zaquan_King
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:24 am
Nume forum RO-RP: tazz

Re: [Reintegrare] Firefighter II Michael Wagner (( Steven Severide ))

Mesaj de Zaquan_King » Joi Mai 07, 2020 5:49 pm

Arhivat.

Încuiat