[Reintegrare] Fire Chief Caesar Estrada (( Louis Darclee ))

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Caesar_Estrada
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 214
Membru din: Dum Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Danone

[Reintegrare] Fire Chief Caesar Estrada (( Louis Darclee ))

Mesaj de Caesar_Estrada » Mie Iun 24, 2020 10:07 am

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Caesar Estrada

    B. Adresă de e-mail: Caesar_Estrada6696@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Jefferson Motel

    D. Număr de telefon: 70687
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Fire Chief

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Resemnare
    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Eu, Caesar Estrada, doresc sa ma reintegrez in cadrul departamentului guvernamental, Los Santos Fire Department, cunoscut si cu numele de Emergency Medical Services, deoarece am fost plecat timp de 5 ani in Mexic ocupandu-ma cu mai multe lucruri importante, ceea ce m-a desavarsit sa imi parasesc locul de munca si tot traiul facut in urma anilor traiti in Statele Unite ale Americii. Acum doresc sa imi reiau ocupatiile in cadrul Los Santos Fire Department si sa imi recapat activitatile, sperand sa nu mai fie nevoie sa ma duc iar in Mexic si sa las totul.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: Danone

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/2EiLF2r

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): -

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): onsider ca RolePlay-ul ca angajat al Fire Department este cel mai potrivit pentru mine si imi face placere sa-l practic. De asemenea, cu ocazia revenirii comunitati imi doresc sa am un mediu stabil unde sa pot sa-mi fac Character Development-ul. Am o experienta decenta a RolePlay-ului in acest domeniu si consider ca pot aduce un plus echipei in cazul in care mi se ofera ocazia. Nu in ultimul rand, imi doresc sa imi fac revenirea cat mai curand, in vederea implicarii, pe cat posibil, in dezvoltarea factiunii pe viitor.
Deputy Fire Chief Caesar Estrada
Office of the Chief & Special Operations Bureau
Los Santos Fire Department — "Serving with Courage, Integrity and Pride"
To report an emergency call 9-1-1

Zaquan_King
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:24 am
Nume forum RO-RP: tazz

Re: [Reintegrare] Fire Chief Caesar Estrada (( Louis Darclee ))

Mesaj de Zaquan_King » Mie Iun 24, 2020 5:58 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Caesar Estrada,

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Deputy Fire Chief.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Fire Chief Matthieu Ardouin
Imagine
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat