[Reintegrare] Division Chief Nadine Leeuwenburgh

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Nadine_Leeuwenburgh
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 6
Membru din: Mar Ian 08, 2019 12:37 pm
Nume forum RO-RP: peter

[Reintegrare] Division Chief Nadine Leeuwenburgh

Mesaj de Nadine_Leeuwenburgh » Mie Iul 08, 2020 1:20 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Nadine Leeuwenburgh.

    B. Adresă de e-mail: NLeeuwenburgh@lsmail.com .

    C. Adresă domiciliu: Downtown 361.
    D. Număr de telefon: 63155.
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Division Chief. (?).

    B. Tipul demiterii: Onorabilă.

    C. Motivul demiterii: Resemnare.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa revin inapoi in Los Santos Fire Department deoarece imi este extrem de dor de munca de aici, sa reintru in tura si sa-mi ajut colegii cu care am petrecut atat timp muncind, de munca in echipa si de colegii grozavi pe care i-am avut. Doresc sa-mi reincep activitatea de pompier/paramedic in departament fara sa mai fac orice fel de greseala si sa arat de ce sunt in stare sa fac. Pauza pe care am avut-o in acesta m-a ajutat sa ma refac psihic, cat si fizic. Imi este dor de faptul sa le ofer civililor sentimentul ca se pot baza pe cineva care este acolo sa-i ajute, la nevoie. Imi e dor de sentimentul de mandrie care te cuprinde atunci cand porti insigna si stii ca esti menit sa slujesti orasul .Doresc din nou sa fiu membru al LS Fire, sa-i salvez pe cei aflati la nevoie si sa lupt impotriva raului care se petrece in Los Santos. Aici, in departament, simt ca e casa mea. Doresc sa imi continui cariera pe ramura celor de la Fire Department.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: peter.

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: Acces.

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A.

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): A fost destul de greu pentru mine sa iau aceasta decizie, adica demisia. In perioada demiterii mele, motivatia mea pentru acest server si pentru factiune au scazut in mod considerabil din mai multe motive pe care prefer sa nu le fac public, nimanui. Initial as fi vrut sa ma las de SA:MP insa m-am rezgandit. Acum ca am revenit, mi-am gasit si timpul necesar pentru a activa. Vreau sa ma ocup implicit de dezvoltarea caracaterului si considerer ca aici este cel mai bine sa fac asta. Pauza pe care am avut-o a fost una destul de scurta si consider ca si in continuare sunt apt sa imi continui RP-ul in EMS. Raman recunoscator unor persoane ce au incercat sa ma ajute atunci cand eram demoralizat sau orice altceva si tocmai din acest motiv si multe altele am placerea de a continua activitatea aici. Stiu ca am facut o prostie si vreau sa fiu "iertat" pentru asta, cheful de roleplay mi-a revenit si o sa fiu mai activ.
    In prezent sunt voluntar al Crucii Rosii Romane, filiala Tulcea, si cred ca pot aduce un plus de cunostinte factiunii. Aplic cu acest cont deoarece nu mai stiu numele si parola contului vechi, daca e nevoie pot aduce dovezi despre activitatea mea ca membru EMS.

Zaquan_King
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:24 am
Nume forum RO-RP: tazz

Re: [Reintegrare] Division Chief Nadine Leeuwenburgh

Mesaj de Zaquan_King » Mie Iul 08, 2020 5:24 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Nadine Leeuwenbutgh,

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Captain II.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Fire Chief Zaquan King
King.
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat