[Reintegrare] Firefighter II Yeo Kuraudo

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Attila_Istok
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 25
Membru din: Mie Feb 13, 2019 4:39 pm
Nume forum RO-RP: Hefaistos

[Reintegrare] Firefighter II Yeo Kuraudo

Mesaj de Attila_Istok » Joi Iul 09, 2020 11:55 am

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Yeo Kuraudo

    B. Adresă de e-mail: leochef.lg@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Santa Maria Beach 214

    D. Număr de telefon: 66883
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Firefighter II

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Am fost nevoita sa imi mut domiciliul in strainatate din motive personale.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Cariera oferita de Los Santos Fire Department insuseste angajatului un numar mare de beneficii morale si financiare care apartin dorintei mele de reintegrare in cadrul serviciilor de urgente, alaturi de dorul pe care il port pentru meseria aceasta nobila si dorinta de a avea succes in continuare in domeniu. Lipsa mea din cadrul factiunii este strict din pricina unor traume datorita carora a trebuit sa ma recuperez, lucru pe care l-am si facut, fiind pregatita sa revin la lucru.
    In primul rand, cariera de firefighter abordeaza salvarea unor vieti prin intermediul pregatirii academice sustinute la inceput, pregatire pe care doresc si eu la randul meu sa o ofer candidatilor din academie, astfel dobandindu-si primii pasi in cariera pe care urmeaza sa o initieze.
    In al doilea rand, cea mai placuta amintire apartinuta experientelor mele in cadrul Los Santos Fire Department este relatia pe care o faci cu persoanele salvate, oameni care necesita ajutorul tau in situatii critica si care urmeaza sa fie salvate, desi exista si o parte negativa, aceea de a pierde un pacient, lucru care poate sa fie devastator, dar este un stimul motivational care ne face sa ne dam silinta.
    Motivul pentru care doresc sa ma reintegrez in cadrul serviciilor de urgente este pentru a dobandi experienta in cariera, salvarea vietilor si pregatirea incipitilor pentru a-si urma cariera la care probabil de mult viseaza.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... hefaistos/: Hefaistos

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: Imagine

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte):
    Acum cateva luni mi s-a stricat laptop-ul, moment in care n-am mai avut cum sa ma joc nimic. Intre timp am facut rost de un PC, dar am avut examenul de bacalaureat asa ca a trebuit sa iau o mica pauza din a ma juca pe calculator, iar acum ca am terminat doresc sa revin si sa reprezint un roleplay cat mai de calitate, fiind o experienta pe care doresc sa o repet si sa continui. Roleplay-ul din cadrul factiunii este cel reprezentativ caracterului meu, asa cum a fost mereu, deci doresc sa continui sa-l dezvolt in continuare pe aceasta ramura, precum doresc si sa continui interactiunile complexe dintre mebrii si pacienti, fie aceste interactiuni discutii sau proceduri medicale.
    Doresc sa revin in factiune, deoarece imi ofera posibilitatea de a face un roleplay placut si complex cu oameni care au aceeasi intentie.

Zaquan_King
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:24 am
Nume forum RO-RP: tazz

Re: [Reintegrare] Firefighter II Yeo Kuraudo

Mesaj de Zaquan_King » Vin Iul 10, 2020 8:20 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Yeo Kuraudo,

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Firefighter I.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Fire Chief Zaquan King
King.
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat