[Reintegrare] FireFighter I Spencer_Roberts ((Tony Rosario))

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Spencer_Roberts
Mesaje: 1
Membru din: Joi Apr 02, 2020 11:42 am
Nume forum RO-RP: Costi

[Reintegrare] FireFighter I Spencer_Roberts ((Tony Rosario))

Mesaj de Spencer_Roberts » Mar Iul 21, 2020 12:49 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Spencer Roberts

    B. Adresă de e-mail: SpencerRob@gmail.com

    C. Adresă domiciliu: Idlewood Complex 490

    D. Număr de telefon: 20893
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: FireFighter I

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: ((S-a inchis serverul))

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Doresc sa ma reintegrez in Los Santos Fire Department deoarece am avut o experienta minunata si as dorii sa fac parte din nou in acest departament, sa acomulez mai multa experienta. In momentul in care am plecat din acest minunat loc am simtit un gol pe care nu l-am putut acoperi niciodata. De asemenea, aceasta cariera m-a ajutat sa imi construiesc foarte multe prietenii si relatii de amicitie de durata, sa imi dezvolt responsabilitatea, curajul, rezistenta si multe altele. Consider ca am motivatia necesara sa lucrez aici si consider ca am cunostintele necesare pentru a practica acest lucru. Los Santos Fire Department a avut mai multi oameni care au fost in capul conducerii in ultimul timp.Vreau sa dezvolt aceasta activitate deoarece este un hobbie si vreau sa ajut cat mai multe persoane in orice mod posibil.Vreau sa mai ajut cetatenii in nevoie ai orasului, chiar si cu pretul vietii mele, sa mai intocmesc inca o data prietenii si legaturi cu colegii mei sau chiar sa imi revad vechi amici si sa incerc din nou sa ma integrez in colectivul format in lipsa mea. Sunt constient ca o sa imi ia ceva vreme pana sa ma reobisnuiesc insa am multi colegi cu care am pastrat legatura si sunt gata sa ma ajute de fiecare data. Departament, de la situatiile placute pana la situatiile mai putin placute. Pot spune ca aici am crescut deoarece am inceput academia de cand aveam varsta de 18 ani, o varsta destul de fragila si am fost invatata foarte multe chestii pe care le pot pune in valoare. Mi-am perfectionat munca in echipa si comunicarea pe care vreau sa le pun in practica in acest departament
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... sebytzanu/: Sebytzanu

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/5mhvk81

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): Demiterea a fost onorabila

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Vreau sa revin in LSFD deoarece am terminat cu tot ce tine de liceu la care doresc sa ma duc si acum am timp de PC, pana acum o luna jucam pe un server de RPG dar acu o luna cand am redescoperit acest server de samp roleplay si i-am dat inca o sansa. Vreau sa revin pe Roleplay deoarece nu prea am cu sa ma despart de roleplay pentru ca joc samp roleplay din 2016-2017, chiar daca atunci nu aveam un nivel de roleplay ridicat. Nu prea am cum sa ma despart de roleplay pentru ca aici mi-am facut eu cei mai multi prieteni si aici pe server sunt cei mai non-toxici jucatori. .

Brianna_Jacqueline
Fire Captain I
Fire Captain I
Mesaje: 97
Membru din: Mie Apr 01, 2020 3:24 pm
Nume forum RO-RP: Rescuer

Re: [Reintegrare] FireFighter I Spencer_Roberts ((Tony Rosario))

Mesaj de Brianna_Jacqueline » Mar Iul 21, 2020 1:14 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Spencer_Roberts

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că am primit cererea dumneavoastră de reintegrare în cadrul departamentului și, odată cu expedierea acestei scrisori, deliberările au început pentru a stabili dacă vă veți putea reîntoarce în departament, și dacă da, cu ce poziție.

    Vă rog să așteptați un răspuns din partea conducerii Los Santos Fire Department. Un verdict pentru o cerere de reintegrare este dat, în medie, între 24 de și 48 de ore, însă vă rog să așteptați chiar și 72 de ore, deoarece acest lucru se poate aplica în cazuri speciale.

  • Note:
  • -

Cu sinceritate,
Captain I Brianna Jacqueline
B.Jacqueline
Los Santos Fire Departament

Imagine


Brianna_Jacqueline
Fire Captain I
Fire Captain I
Mesaje: 97
Membru din: Mie Apr 01, 2020 3:24 pm
Nume forum RO-RP: Rescuer

Re: [Reintegrare] FireFighter I Spencer_Roberts ((Tony Rosario))

Mesaj de Brianna_Jacqueline » Mie Iul 22, 2020 10:00 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către domnul Spencer Roberts

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că deliberările cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit. În urma unei discuții și pe baza unei examinări efectuate de către High Command Staff și Command Staff, am stabilit că nu sunteți calificat să vă reîntoarceți in departament iar cererea dumneavoastra va fi respinsa.

    Vă mulțumim pentru efort și vă urăm succes în orice doriți să faceți în continuare!

  • Note:
  • - Decizie unanima Command Staff

Cu sinceritate,
Captain I Brianna Jacqueline
B. Jacqueline
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat