(( Cereri de schimbare de nume ))

Recepția reprezintă biroul public al departamentului care este deschis non-stop pentru civili. Cetățenii pot găsi aici informații despre Academia LSFD, reintegrări în departament și reclamarea unui paramedic.
*
Image
Academie | Reintegrări | Reclamații | Licențiere | Ride Along | LS Fire x LS Police | LS Fire x LS Government

Moderators: Command Staff, High Command Staff

Amon_Atsushi
Retired Member
Retired Member
Posts: 25
Joined: Sun Dec 02, 2018 12:26 pm
Nume forum RO-RP: Alexandro_Delpiero

Re: (( Cereri de schimbare de nume ))

Post by Amon_Atsushi » Sat May 11, 2019 10:21 am

Nume curent: Alessandro_Juvarra
Nume dorit:Amon_Atsushi

Tony_Rosario
Posts: 3
Joined: Mon May 27, 2019 6:10 pm
Nume forum RO-RP: SeekMyFor3st

Re: (( Cereri de schimbare de nume ))

Post by Tony_Rosario » Tue Jun 04, 2019 1:46 pm

Nume curent: Alessia Jennifer
Nume dorit:Tony Rosario
Last edited by Austin_Holland on Tue Jun 04, 2019 4:31 pm, edited 1 time in total.
Reason: Acceptat.

Chrissy_Meriwether
Retired Member
Retired Member
Posts: 11
Joined: Thu Jan 31, 2019 7:08 pm
Nume forum RO-RP: AKarma

Re: (( Cereri de schimbare de nume ))

Post by Chrissy_Meriwether » Mon Jun 10, 2019 12:13 am

Nume curent: Narcise_Humphrey
Nume dorit: Chrissy_Meriwether

Marriente_Perlot
Senior Firefighter
Senior Firefighter
Posts: 3
Joined: Mon Dec 03, 2018 8:10 pm
Nume forum RO-RP: Spaic

Re: (( Cereri de schimbare de nume ))

Post by Marriente_Perlot » Fri Jun 14, 2019 4:45 pm

Nume curent: Marriente_Perlot
Nume dorit: Marinette_Pierlot

Lynda_Borowski
Posts: 10
Joined: Tue Dec 04, 2018 12:34 pm
Nume forum RO-RP: qRaducu

Re: (( Cereri de schimbare de nume ))

Post by Lynda_Borowski » Wed Jun 19, 2019 3:19 pm

Nume curent: Lynda_Borowski
Nume dorit: Naomi_Mendall

Post Reply