[Reintegrare] Probationary FireFighter Sasha Kuzmina

Moderatori: High Command Staff, Command Staff

Încuiat
Hyung_Joon
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 8:01 pm
Nume forum RO-RP: NoC3TurN

[Reintegrare] Probationary FireFighter Sasha Kuzmina

Mesaj de Hyung_Joon » Mar Iul 28, 2020 3:12 pm

Imagine
Biroul de reintegrări

I — INFORMAȚII PERSONALE
  • A. Nume întreg: Sasha Kuzmina

    B. Adresă de e-mail: Sashakuzmina@yahoo.com

    C. Adresă domiciliu: Santa Maria Beach

    D. Număr de telefon: 55715
II — ANGAJAREA ÎN CADRUL DEPARTAMENTULUI
  • A. Gradul deținut înainte de demitere: Probationary FireFighter

    B. Tipul demiterii: Onorabilă

    C. Motivul demiterii: Resemnare.

    D. De ce doriți să vă reintegrați în cadrul LS Fire Department? (minim 200 cuvinte): Am aflat cu interes prin intermediul vizulizării on-line a unui site că reintegrările în cadrul Fire Department-ului au fost deschise si mi-am văzut din nou oportunitatea de a lucra în cadrul departamentului. Interesul pentru dezvoltarea mea continuă s-a manifestat în permanență prin participarea la minfestările ștințifice si de cercetare în domeniu cât și extracurricular. Am început să lucrez în acest departament de la vârsta de 23 de ani, după o academie reușită pe primul loc, am avut momente pline de tensiune, adrenalină și nu numai. Am avut o carieră de succes în Los Santos. Sunt pregatită să revin în acest departament cu forțe proaspete și cu o nouă mentalitate, m-am pregătit timp de un an prin exerciții fizice si acum mă simt într-una din cea mai bună formă fizică a mea din ultimii ani. Îmi amintesc că am resemnat cu departamentul din cauza unei perioade negre din viața mea, părinții mei au murit într-un accident de mașină în Las Venturas și a fost o perioadă urâtă. Mai pot adăuga faptul că pot lucra într-o echipă și respecta ceilalți membrii ai departamentului cât și civilii, consider că un membru al departamentului trebuie să aibe un simț civic, unde am observat eu că există o lipsă de așa ceva.
(( III — INFORMAȚII OUT-OF-CHARACTER ))
  • A. Link de la contul de forum: NoC3TurN

    B. Screenshot cu MyStats de pe contul cu care vrei să reintegrezi: https://imgur.com/a/TitgTDa

    C. Dacă demiterea a fost neonorabilă, de ce ar trebui să considerăm revenirea dvs. în departament? (minim 100 cuvinte): N/A

    D. De ce doriți să reveniți în LS Fire Department și ce vă motivează revenirea pe plan OOC? (minim 100 cuvinte): Doresc sa revin in Los Santos Fire Department deoarece vreau sa imi petrec dinou serile alaturi de aceasta comunitate, si pentru ca imi este dor sa fac roleplay cu membrii din cadrul factiunii Los Santos Fire Department, imi place sa practic acest tip de roleplay, cel de Firefighter calificat in Basic Life Suport, este placerea mea sa vad cum evolueaza aceasta factiune in spre bine si vreau sa ma remarc cat mai mult pe aceasta comunitate din perspectiva unui membru Fire Department, sunt dispus sa ma intorc in departament si pentru motivul ca vreau sa ma joc dinou cu persoanele dragi, care m-au acceptat in functia precedenta.
Imagine
» • » - - - - - - - - - - Imagine - - - - - - - - - - « • «
Probationary Firefighter Ashlee Andreson
Los Santos Fire Department - ''Serving with courage, integrity, and pride

Bysshe_Ormonde
Retired Member
Retired Member
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 08, 2020 12:16 pm
Nume forum RO-RP: AKarma

Re: [Reintegrare] Probationary FireFighter Sasha Kuzmina

Mesaj de Bysshe_Ormonde » Mie Iul 29, 2020 11:06 am

Imagine
Biroul de reintegrări

  • Către doamna Sasha Kuzmina,

    ÎNŞTIINŢARE DESPRE REINTEGRARE

    Dorim să vă informăm că discuțiile cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit.
    În urma unei discuţii, membrii High Command Staff și Command Staff au decis să vă ACCEPTE cererea şi să vă permită să vă reintegraţi cu rangul de Probationary FireFighter.

  • Note:
  • - Vă rugăm să recitiți toate manualele noastre puse la dispoziție - ACCES.
    - Vă rugăm să semnați declarația angajatului - ACCES.
    - Vă rugăm să înaintați o cerere de insignă pentru a putea să reintrați în tură - ACCES.
    - (( Pentru invite în joc, contactează un Assistant Fire Chief + ))

Cu sinceritate,
Fire Chief Bysshe Ormonde
Ormonde
Los Santos Fire Departament

Imagine


Încuiat